NASZA OFERTA

Oferta developerska

Domy jednorodzinne wolnostojące w miejscowości Ługwałd

Domy jednorodzinne wolnostojące w miejscowości Ługwałd

Oferowane domy wolnostojące znajdują się w miejscowości Ługwałd 1,5km od Dywit, 10km od Olsztyna. Położone są w pięknej okolicy na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działek jest bardzo dobry drogą utwardzoną asfaltową. W pobliżu las i wiele miejsc do pieszych wycieczek. Inwestycja ta wykonywana jest na podstawie projektu domu jednorodzinnego wolnostojącego „Iskierka” oraz „Agatka”. Na niektórych działkach istnieje jeszcze możliwość wyboru dowolnego projektu.
Domy oddajemy w stanie surowym zamkniętym: wykonana elewacja, pokrycie dachu wstawione okna i drzwi zewnętrzne, wszystkie media doprowadzone do budynku.
Istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim- wykonane posadzki, tynki, instalacje: elektryczna, wod-kan, centralne ogrzewanie. Inwestycja ta jest w trakcie realizacji, zakończenie przewidywane jest na maj 2008r oraz grudzień 2008r.


Iskierka to ładny parterowy domek z użytkowym poddaszem i garażem. Adresowany jest dla 4 lub 5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się duży salon z przylegającą do niego kuchnią, a bezpośrednio z wiatrołapu można dostać się do garażu. Zaletą jest również duże pomieszczenie gospodarcze. Poddasze to miejsce z 3-ma sypialniami i wygodną łazienką.

PARTER

1. wiatrołap 4,2 m²

2. hall 7,5 m²

3. łazienka 3,3 m²

4. kuchnia 8,7 m²

5. pokój dzienny z jadalnią 31,2m²

6. pom. gospodarcze 7,9 m²

7. garaż 17,5 m²

PODDASZE

1. hall 6,0 m²

2. pokój 13,3 m²

3. pokój 10,8 m²

4. łazienka 5,4 m²

5. sypialnia 14,5m²

6. garderoba 5,5m²

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X