NASZA OFERTA

O firmie

Sewil - Budowa, Sprzedaż domów oraz usługi budowlane

Firma SEWIL to rodzinna firma budowlana. Nasza firma charakteryzuje się jakością i solidnością oferowanych usług. Prowadzimy działalność inwestycyjną i budowlaną na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego z czego spora część naszych inwestycji znajduje się na terenie miasta Olsztyn. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym.

Nasz cel to zadowolenie klientów

Budujemy domy zarówno na zlecenie według projektów klientów, jak również na własnych działkach.
W budownictwie jednorodzinnym kładziemy wysoki nacisk na jak największą staranność wykonania i jak najlepszy kontakt z klientami. Posiadamy wiele certyfikatów i autoryzacji markowych producentów branży budowlanej. Przy realizacji zleceń doradzamy klientom tak, aby ich przyszłe domy służyły im dobrze przez wiele lat. Pomagamy projektować, przeprojektowywać i załatwić wszelkie formalności związane z przyszłym domem.
Posiadamy doświadczoną kadrę kierowniczą, jak również zatrudniamy wysokiej klasy fachowców budowlanych po to, by nasi klienci byli jak najbardziej z nas zadowoleni. Wszyscy zatrudnieni pracownicy są zżyci z firmą, co owocuje wysoką ambicją w pracy i jakością wykonania.

Jesteśmy w stanie sprostać wielu różnym wyzwaniom w zakresie budownictwa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X